Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν τα Νικητήρια 2017 – Πλήθος μεταλλίων για τους αθλητές και τις αθλήτριες της Νίκης Βόλου(+photos)

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε την Κυριακή 15 Ιανουαρίου η τριήμερη ημερίδα κολύμβησης «Νικητήρια» που διοργάνωσε για έβδομη χρονιά το τμήμα κολύμβησης του Γ.Σ.Β. «Η ΝΙΚΗ».

Στη διοργάνωση συμμετείχαν πάνω από 1.000 αθλητές από 30 περίπου σωματεία από όλη τη Ελλάδα, ενώ οι προπονητές των ομάδων είχαν την ευκαιρία να διαπιστώσουν την αγωνιστική κατάσταση αθλητών κι αθλητριών.
Το τμήμα κολύμβησης του Γ.Σ.Β. «Η ΝΙΚΗ» ευχαριστούν τους αθλητές που τίμησαν με την παρουσία τους την διοργάνωση, τους συνοδούς αλλά και τους εθελοντές της Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης για την επιτυχία της διοργάνωσης.

Τέλος, το τμήμα κολύμβησης του Γ.Σ.Β. «Η ΝΙΚΗ» ευχαριστεί τους παρακάτω χορηγούς για την στήριξη- προσφορά τους: ΜΕΤΚΑ Α.Ε. ΔΟΕΠΑΠ-ΔΗΠΕΘΕ, ΔΙΟΣ, Τρίχας Ο.Ε., ΕΨΑ, Ανελκυστήρες STAGER, Καταστήματα ηλεκτρικών ειδών Ιωαννίδης Δημήτρης, Υδροκίνηση, FOOD SERVICE ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ, Επί… Γραφής, Είδη Υγιεινής ΚΑΡΡΟΣ, Giusto, Επιμελητήριο Μαγνησίας, Ψητολιχουδιές, Ζαχαροπλαστείο Μελίνι, NOODLES, VOLOS SECURITY, παιδότοπος Α ΜΠΕ ΜΠΑ ΜΠΛΟΜ, Αρετής Γεύσεις, ΝΑΥΤΙΛΟΣ MARINE, Σφραγίδες – Επιγραφές – ΑΓΙΩΤΗΣ, Θέρμανση φυσικό αέριο Γεώργιος Μήτρου, ΓΥΨΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΚΩΝ. και HELL ENERGY DRINK,

Για ακόμη μία χρονιά οι αθλητές και οι αθλήτριες της Νίκης Βόλου, ξεχώρισαν με τις επιδόσεις τους, κατακτώντας πλήθος μεταλλίων.

ΘΕΣΗ και ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
5η ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ
50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:33.86 .
2η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:34.01
50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 00:37.20
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
6η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:11.76 .
7η ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:15.55
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:06.21 .
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:14.49
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:08.90 .
2η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:13.40
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
2η ΛΕΥΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 01:05.50 ΕΣ
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
5η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 01:14.93
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 05:25.82
2η ΠΑΡΙΣΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 05:28.06
5η ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 05:43.52 ΕΣ
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 05:07.99
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 05:00.90 .
2η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 05:02.06
4η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 05:12.49 ΕΣ
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:02.00
3η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:03.73 .
4η ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 01:04.00
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:01.64 .
2η ΛΟΥΠΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:07.49 .
3η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:09.30
7η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:06.90 ΕΣ
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
5η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 01:19.27
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΒΛΙΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΟΣΤΡΑΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 02:58.38 .
2η ΓΚΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 03:00.57
5η ΠΑΡΙΣΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 03:00.30 ΕΣ
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 03:02.67
5η 155543 ΓΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 03:22.85
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η 159817 ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 03:21.32
5η 157075 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 03:12.09 ΕΣ
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η 154863 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 02:42.03
7η 146367 ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 02:50.43 ΕΣ
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η 157664 ΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:43.68
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 02:52.04
1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 19:03.99 ΕΣ
1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 19:47.50
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
2η ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 00:26.86
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 00:28.87
9η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 00:29.81 ΕΣ
10η ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 00:30.85 ΕΣ
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:28.77
5η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:32.02 ΕΣ
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
3η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 00:33.81
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 00:35.70
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 00:43.73
6η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 00:38.05 ΕΣ
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΒΛΙΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΟΣΤΡΑΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 00:38.18
3η ΓΚΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 00:38.93
6η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 00:37.80 ΕΣ
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:39.78
5η ΓΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:42.10
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 00:40.53
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:44.69
3η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:14.10 ΕΣ
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:32.34.
6η ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:49.44
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:28.14
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 02:40.05
100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 01:08.57
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
4η ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:12.83
100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:10.07
2η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:16.12
3η ΛΟΥΠΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:17.24
4η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:18.01
100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:12.94
7η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:23.25
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
1η ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 02:21.20
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 02:28.57
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:26.52
2η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:28.55
9η ΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:34.44 ΕΣ
10η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:46.93
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 02:43.94
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:36.11
2η ΠΑΡΙΣΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:38.66
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:31.21
4η ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:38.51 ΕΣ
5η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:40.81 ΕΣ
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
2η ΛΕΥΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 04:17.88
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 04:17.73
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 04:38.64
5η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 04:54.09 ΕΣ
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 05:01.53
2η ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 05:04.93
5η ΛΟΥΠΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 05:13.00 ΕΣ
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 04:50.20 ΕΣ
ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 04:55.00 ΕΣ
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
5η ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 00:31.87
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
5η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:29.90 ΕΣ
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
12η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 00:31.57 ΕΣ
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
6η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 00:33.80
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:10.69
5η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:20.54
9η ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:20.17 ΕΣ
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:12.93 .
2η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:23.46
3η ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:27.49 .
5η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:28.38
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η 157077 ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 02:17.43
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
1η ΛΕΥΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 02:02.50 .
2η ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 02:02.75
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:09.28
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΠΑΡΙΣΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:23.16
2η ΒΛΙΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΟΣΤΡΑΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 01:23.55
3η ΓΚΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:23.72
4η ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:25.19
7η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:26.71 ΕΣ
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:26.01
2η ΛΟΥΠΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:28.58
4η ΓΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:32.04
6η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:21.21 ΕΣ
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:29.35
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 01:15.50
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 01:16.07
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 01:21.01
3η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 01:37.06
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
4η ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:32.48
200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:27.36
2η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:42.43
3η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:46.38
200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
7η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 02:57.83
8η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 02:38.94 ΕΣ
200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:22.60
5η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:32.39 ΕΣ
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 10:36.99
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 09:55.54
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
1η ΛΕΥΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 08:56.20
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
4η ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 09:18.37
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 08:50.06
4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 01:49.64
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 06:09.54
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
4η 161150 ΚΟΦΦΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 05:34.21
7η 161232 ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 05:48.06
10η 161142 ΜΑΡΚΑΤΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 06:31.55
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 05:33.21
2η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 05:38.65
6η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 06:13.21
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 05:09.81
4η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 05:22.31
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 03:11.68
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 02:37.51
10η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 03:18.20
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 02:56.99
4η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 03:03.08
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΙΟΥΜΟΥΡΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 02:43.65
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 01:36.41
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:32.79
4η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:39.31
7η ΠΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:45.00
12η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:51.00
13η ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:51.98
16η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 02:03.06
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
15η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 00:52.50
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 00:37.71
9η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 00:40.17
10η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 00:41.31
12η ΜΑΡΚΑΤΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 00:42.51
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 00:37.56
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 00:34.13
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 00:55.74
20η ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 01:02.48
21η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 01:03.05
22η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 01:05.53
23η ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 01:07.65
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ10 00:46.87
7η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ10 00:52.77
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 00:43.25
9η ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 00:46.55
11η ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 00:49.66
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ9 00:52.75
22η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ9 00:56.90
25η ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ9 00:58.97
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ10 00:41.39
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 00:39.31
3η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 00:40.40
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΙΟΥΜΟΥΡΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 00:37.22
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
12η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ10 01:36.67
18η ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ10 01:50.74
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
18η ΣΥΡΑΚΟΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 01:28.13
19η ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 01:32.29
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 01:13.43
8η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 01:17.53
15η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 01:22.72
18η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 01:24.84
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΣΦΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ10 01:27.96
12η ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ10 01:36.18
22η ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ10 01:55.51
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:14.30
2η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:15.16
7η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:25.23
16η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:30.72
17η ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:30.85
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 01:14.37
6η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 01:17.02
4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:39.91
4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:13.63
4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:03.50
nikit1

nikit2

nikit3

nikit4

nikit5

nikit7

nikit8

nikit9