Δυναμική παρουσία του τμήματος κολύμβησης της Νίκης Βόλου στους χειμερινούς αγώνες στη Λάρισα

Δυναμική ήταν η παρουσία του τμήματος κολύμβησης του Γ.Σ.Β. «Η ΝΙΚΗ», στους χειμερινούς αγώνες κολύμβησης που διεξήχθησαν στη Λάρισα, το Σαββατοκύριακο 3 – 4 Μαρτίου.
Ειδικότερα, οι αθλητές κι αθλήτριες της Νίκης Βόλου, κατέλαβαν τις εξής θέσεις:
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
5η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:52.19

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 00:39.83
7η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 00:42.84

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
5η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 00:46.37

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 00:36.33

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:32.97
5η θέση ΛΑΨΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:42.64

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:42.39
20η θέση ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:57.31
23η θέση ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:58.36
24η θέση ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:58.69

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
5η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 00:47.29
14η θέση ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 00:57.81

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
5η θέση ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 00:41.18

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
17η θέση ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 00:53.53

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η θέση ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 00:55.24

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 00:44.80

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:37.37
4η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:38.20

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 03:42.51

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 02:43.85
9η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 03:05.18
12η θέση ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 03:22.06

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 02:35.76
7η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 02:57.82
9η θέση ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 03:37.21

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
5η θέση ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 03:27.16

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
5η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 03:18.44

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:27.00
5η θέση ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:33.09
7η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:44.62
9η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:48.30

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 01:50.40
12η θέση ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 02:04.65
13η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 02:06.53

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
16η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 02:02.26

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
5η θέση ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:36.28

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:28.09
4η θέση ΠΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:33.71

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 06:23.18

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 05:52.31
2η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 06:25.65

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
14η θέση ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 00:42.77
25η θέση ΝΤΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 00:44.72
26η θέση ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 00:45.15
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
21η θέση ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 00:48.16

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:31.97

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
29η θέση ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:49.12
42η θέση ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:58.28

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
16η θέση ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 00:44.45
18η θέση ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 00:46.24

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 00:34.67
12η θέση ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 00:42.85

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 01:38.70
5η θέση ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 02:15.27

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 01:19.03
4η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 01:37.49
8η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 01:45.18

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:17.62
4η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:20.98
9η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:29.30
11η θέση ΛΑΨΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:30.43

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
4η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 01:42.60
5η θέση ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 01:59.53

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η θέση ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:38.48
8η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:39.41
11η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:53.25

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:19.14
6η θέση ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:27.55

 

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:17.51
3η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:21.19
4η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:23.65

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:29.38

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:21.77

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:57.70
3η θέση ΠΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 03:13.39

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 03:24.72

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 05:09.22
4η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 05:32.55

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 05:34.97
7η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 06:21.42

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 05:39.61

50m ΠΡΟΣΘΙΟ
– ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
24η θέση ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
6η θέση ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 00:56.13
8η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 01:00.76

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
20η θέση ΝΤΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 01:04.73

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
8η θέση ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 01:04.12

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΠΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:42.58

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 01:28.28
6η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 01:35.35

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 01:41.00

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
15η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:36.59

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
4η θέση ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:13.55
9η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:23.90
15η θέση ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:37.99

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
15η θέση ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 01:40.35

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12η θέση ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 01:35.86
17η θέση ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 02:03.94

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 01:34.52

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:07.31
3η θέση ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:10.37
4η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:14.36
6η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:15.84

200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
5η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 03:08.17
7η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 03:25.37
8η θέση ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 03:34.71
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
4η θέση ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 03:02.30

200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 02:51.05

200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:48.88
5η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:57.97

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 03:56.71

 

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 03:03.37
6η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 03:21.92

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 02:53.51
4η θέση ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 03:03.86

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
6η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 03:35.15

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:59.63
4η θέση ΛΑΨΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 03:16.52

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 11:34.30
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 10:41.71

4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 10:44.23
ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
5η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:59.32
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
6η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:52.81
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 05:23.01
ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
2η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 05:02.37
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:21.52
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 06:18.31
ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
3η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 05:44.15
ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12

4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
1η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 05:22.77
ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12
ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12