Επιτυχίες της Νίκης Βόλου στους Ιωνικούς

Επιτυχίες κατέγραψε το τμήμα κολύμβησης της Νίκης Βόλου στους «Ιωνικούς» αγώνες που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 26 – 27 Μαΐου στο Βόλο.

Στους αγώνες συμμετείχαν αθλητές κι αθλήτριες ηλικίας 9 – 12 ετών και η Νίκη Βόλου, κατόρθωσε να συγκεντρώσει 19 χρυσά, 13 αργυρά και 8 χάλκινα μετάλλια σε ατομικά κι ομαδικά αγωνίσματα με την ομάδα να καταλαμβάνει την τρίτη θέση στη γενική βαθμολογία.

Ειδικότερα:
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 03:16.20
8η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 03:23.51
9η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 03:33.84

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 02:35.12
11η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 02:56.17

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 02:39.80
7η θέση ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 02:43.56

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:21.95
7η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:39.82

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:45.58
12η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:49.61
19η θέση ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:53.29
20η θέση ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:54.76
29η θέση ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 01:00.84

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

10η θέση ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 00:52.91

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

11η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 00:43.00

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 00:38.94

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

15η θέση ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 00:48.82
26η θέση ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 00:58.20

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

12η θέση ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 00:52.58
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 00:37.28
10η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 00:49.67

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:35.40
8η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:47.07

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

9η θέση ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 02:00.14

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:40.61
12η θέση ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:55.19

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:42.80
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 02:10.97

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 01:54.42
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΠΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:32.61
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:24.66
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:16.22

 

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:16.43
2η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:22.33

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 06:01.94

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 05:32.19
2η θέση ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 06:12.41

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

21η θέση ΝΤΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 00:45.31
28η θέση ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 01:01.32

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

18η θέση ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 00:45.53
21η θέση ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 00:47.77
22η θέση ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 00:50.13

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 00:36.70

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:31.29

4η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:31.31
6η θέση ΠΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:33.14
13η θέση ΛΑΨΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:37.30

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:39.81

16η θέση ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:45.95
22η θέση ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:49.53
24η θέση ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:50.73
26η θέση ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:53.83
31η θέση ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:58.00

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

9η θέση ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 00:40.76

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 00:33.99
10η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 00:36.12
29η θέση ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 00:43.73

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 00:32.44

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

15η θέση ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 00:57.29

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 00:47.38
10η θέση ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 01:02.65

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:33.10
5η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:36.87
10η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:44.11

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:46.75

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

9η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 00:50.35
11η θέση ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 00:58.35

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:52.78

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 03:15.97

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 01:33.92

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 01:19.44
9η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 01:49.57

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:14.63
2η θέση ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:16.63
5η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:20.82
9η θέση ΛΑΨΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:28.74
12η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:41.20

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 01:44.28
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:23.77

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 05:00.10

4η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 05:38.61

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 05:19.73

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 05:18.60

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 01:32.19

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

12η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 01:31.26

14η θέση ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 01:37.76

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:13.53

11η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:21.19
12η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 01:21.24

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 01:12.62

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

17η θέση ΝΤΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ9 01:40.38

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 01:26.48

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 01:23.03
12η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 01:33.99

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:06.73

3η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:08.03
4η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:12.62
11η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 01:27.41

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:52.81
11η θέση ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 00:58.10
13η θέση ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 01:06.13
14η θέση ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 01:06.15
15η θέση ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ9 01:07.77

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

13η θέση ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 00:52.51

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 00:40.35
5η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 00:47.58

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

9η θέση ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 01:05.08
10η θέση ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ10 01:05.22

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 00:36.82
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 02:55.34
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:38.35
4η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:51.80

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

10η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 03:49.70
11η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ10 03:52.72

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ11 02:56.02
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 02:48.63
5η θέση ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 03:07.85
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ11 02:53.11

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:42.21
4η θέση ΠΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 02:50.78
8η θέση ΛΑΨΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 03:10.16

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ12 11:04.25

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 10:48.78
4η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ12 11:16.13

Ομαδικά

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
3η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:45.21
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:50.58
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:24.84
ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
3η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:12.48
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:02.99
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:11.39
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:16.95
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:42.57
ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:26.80
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:17.32
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ12