Στους κολυμβητικούς αγώνες «ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ» η Νίκη Βόλου

Στους κολυμβητικούς αγώνες «ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ» (Προαγωνιστικά),που διεξήχθησαν 24-25 Νοεμβρίου στο Κλειστό Κολυμβητήριο Λάρισας, συμμετείχε το τμήμα κολύμβησης του Γ.Σ.Β. «Η ΝΙΚΗ».
Τα αποτελέσματα των κολυμβητών και κολυμβητριών του Συλλόγου μας έχουν ως εξής:

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΚΑΛΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:49.94
11η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:56.12

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

13η θέση ΤΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:04.27

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

18η θέση ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:50.03
23η θέση ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:52.78

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:43.62

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:50.32
8η θέση ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:59.32

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

14η θέση ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 01:01.42

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:44.36
8η θέση ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:46.42

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:50.04

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:46.42
5η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:47.06

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

10η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:46.22

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:37.87
4η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:38.22

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 00:43.07

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

11η θέση ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:41.35

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

10η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:29.67

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 01:43.93
12η θέση ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 01:51.87
16η θέση ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 02:21.48

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

.9η θέση ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 01:30.51

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:25.62

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 01:22.05

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

11η θέση ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:16.42

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:50.81

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:40.37
9η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:55.41

200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:25.46

200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 03:22.13

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:26.29

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:54.98
8η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 03:12.90

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 06:55.71

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 05:18.62
7η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 06:11.89

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 06:22.41

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:42.75
10η θέση ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:49.91
15η θέση ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:56.67
20η θέση ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 01:03.02

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:37.42

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 00:37.31

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:44.51
9η θέση ΚΑΛΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:45.54

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

16η θέση ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:49.88
23η θέση ΤΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:54.67

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

10η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:38.64
21η θέση ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:43.84

50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12 00:34
7η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12 00:34.24

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

15η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9 01:08.52

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

12η θέση ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 01:12.08

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:55.09

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

13η θέση ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:01.69

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

13η θέση ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:54.95

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 01:43.81

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

10η θέση ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:40.11

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 01:41.86

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10 01:31.39
4η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10 01:37.79
13η θέση ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10 01:52.33

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11 01:44.75
9η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11 01:45.30
10η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11 01:50.50

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12 01:31.44

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12 01:20.18

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
5η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 03:11.48

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:16.75

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:13.73

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

15η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ12 03:18.75

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11 03:52.85
10 ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11 04:28.55

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 06:01.52

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:41.73
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:41.62
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:18.82
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:21.16
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:49.47
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:13.24
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:15.05
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11