Νέες επιτυχίες και ρεκόρ για τη Νίκη Βόλου στα «Αλεξάνδρεια»

Νέες επιτυχίες και ρεκόρ κατέγραψαν αθλητές κι αθλήτριες της Νίκης Βόλου στους κολυμβητικούς αγώνες «Αλεξάνδρεια» που διεξήχθησαν 30 Νοεμβρίου – 2 Δεκεμβρίου στη Θεσσαλονίκη.

Η Ευτυχία Ιωαννίδη έκανε νέο πανελλήνιο ρεκόρ στα 400 Μικτή Ατομική με χρόνο 04.57.42 ξεπερνώντας το 05.03.22 της Νικολέτας Παυλοπούλου από το 2014.

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η θέση Ιωαννίδη Ευτυχία ΠΚ – Α 04.57.42
6η θέση Τσαλούχου Χαρούλα ΚΡ – Α 05.22.41

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ

3η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΙΔ 04.40.00
8η θέση ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔ 04.46.18
14η θέση ΓΚΕΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΙΔ 05.01.41
20η θέση ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΠ-Α 05.13.03
24η θέση ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 05.14.81

800m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

9η θέση ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΚ – Α 10.00.71

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΡ – Α 02.11.33
10η θέση ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΡ – Α 02.16.97
15η θέση ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΡ – Α 02.19.32

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΩΝ

4η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔ 01.57.90

50m ΥΠΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

9η θέση ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΚΡ – Α 00.32.53
13η θέση ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΡ – Α 00.33.24

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

10η θέση ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΚ – 1 02.40.27

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

8η θέση ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔ 02.18.89
10η θέση ΓΚΕΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΙΔ 02.19.34

200m ΥΠΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΚ – Α 02.20.14
2η θέση ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΚΡ – Α 02.25.92

200m ΥΠΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ

3η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΗ ΠΑΙΔ 02.10.25
5η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔ 02.11.35

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

11η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΡ – Α 01.03.05
13η θέση ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΡ – Α 01.03.31

100m ΥΠΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΚ – Α 01.07.24
7η θέση ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΚΡ – Α 01.09.24

100m ΥΠΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ

9η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΙΔ 01.02.16

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

9η θέση ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΚ – Α 02.39.18
12η θέση ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΚ – Α 02.43.92

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

2η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔ 02.06.97
12η θέση ΓΚΕΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΙΔ 02.24.10

400m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΚ – Α 04.32.35

5η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΡ – Α 04.34.27

400m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΩΝ

5η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΙΔ 04.12.00

200m ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΝΔΡΩΝ

8η θέση ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔ 02.32.50