Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν τα «Νικητήρια»

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι κολυμβητικοί αγώνες «Νικητήρια» που διοργάνωσε η Νίκη Βόλου το τριήμερο 21 – 23 Δεκεμβρίου στο κολυμβητήριο της Ν.Ιωνίας.

Στους αγώνες συμμετείχαν περί στους 40 συλλόγους και στους 900 αθλητές κι αθλήτριες.

Στους αγώνες έγινε νέο πανελλήνιο ρεκόρ από την Ευτυχία Ιωαννίδη στα 200μ Υπτιο σε 50αρα πισίνα με χρόνο 02:19.53 ισοφάρισε το ρεκόρ της Σαχά του κρατούσε από το 2012.

Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

Αποτελέσματα
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
3η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 03:31.12

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:49.12
8η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:49.90

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 06:04.43

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 05:14.46
8η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 06:04.59

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:36.72
5η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:38.12

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

11η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:47.94
12η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:49.29
14η θέση ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:58.71

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 00:40.48
10η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 00:43.53

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

11η θέση ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:50.45

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:40.77
10η θέση ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:49.53
14η θέση ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:53.29
15η θέση ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:54.52
16η θέση ΤΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:56.41
17η θέση ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:56.92

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΚΑΛΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:48.13
4η θέση ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:49.72
14η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:56.13

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:43.79

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

6η θέση ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:46.64
12η θέση ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:58.33

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:56.87
10η θέση ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:57.72
12η θέση ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 01:02.56

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:37.96
14η θέση ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:48.95

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:52.31
9η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 02:02.03

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:59.86

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

9η θέση ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 01:55.03

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:16.95
24η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:28.91

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

10η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:28.01
12η θέση ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:28.87
22η θέση ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:40.80

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:26.05
5η θέση ΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:32.18

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

13η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 01:26.01

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:25.00

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

9η θέση ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 01:31.94

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 01:35.68

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

12η θέση ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:38.97

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:38.66
12η θέση ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:42.12
19η θέση ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:53.46

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:39.34
13η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:46.74
19η θέση ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:53.01
25η θέση ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:57.90

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

4η θέση ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:34.04
16η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:39.52

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

14η θέση ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:39.60
22η θέση ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:45.90

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
1η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:37.02
2η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:37.19
14η θέση ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:45.54
16η θέση ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:45.70
23η θέση ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:51.17
26η θέση ΤΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:54.21

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

12η θέση ΚΑΛΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:45.12
26η θέση ΜΟΣΧΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 01:03.68

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΧΑΔΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:48.68

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:49.62
5η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:54.21
10η θέση ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:55.92
12η θέση ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:59.30

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:49.75

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:54.28
3η θέση ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:56.31

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:32.51

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

13η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:36.29

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

7η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:41.21
11η θέση ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:53.52

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

2η θέση ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:22.27

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

8η θέση ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 03:35.72

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 03:19.79

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

1η θέση ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:53.87
6η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 03:09.78

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

5η θέση ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:34.90

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

15η θέση ΤΣΙΟΥΜΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 03:11.32

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 04:40.75
3η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 05:07.18

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)

1η θέση ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 05:02.62

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 05:10.91

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)

3η θέση ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 06:03.28

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

2η θέση ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 08:46.56
4η θέση ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 09:29.22

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 09:44.05
2η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 10:10.86

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 09:24.07
2η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 09:56.07
3η θέση ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 10:02.68
5η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 10:08.83

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)

2η θέση ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 18:33.17

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

2η θέση ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 18:43.86

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

1η θέση ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 19:22.25

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

2η θέση ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 04:34.95
3η θέση ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 04:46.74
4η θέση ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 04:53.23
8η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 04:57.56

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 04:30.85
5η θέση ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 04:54.88
8η θέση ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 05:09.84

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 04:06.61
2η θέση ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 04:17.10
8η θέση ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 04:36.61

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)

5η θέση ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 04:47.52

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:44.35
4η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:56.74
9η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 05:06.41
12η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 05:17.69

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

7η θέση ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:32.85
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:33.26

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

2η θέση ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 00:32.64
9η θέση ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 00:35.84
10η θέση ΣΑΚΑΡΙΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 00:36.37

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

9η θέση ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 00:33.07

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

2η θέση ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:32.63
5η θέση ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:34.25
13η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:35.52

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

5η θέση ΚΟΦΦΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 00:34.74
7η θέση ΠΟΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 00:35.74
11η θέση ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 00:39.88

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)

5η θέση ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 00:38.97
50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
4η θέση ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 00:34.59

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

3η θέση ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 00:35.08

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)

14η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 01:42.80

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)

2η θέση ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 01:15.22

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

3η θέση ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 01:17.88

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

9η θέση ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:37.10

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:03.57
5η θέση ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:05.65
7η θέση ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:06.23

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

3η θέση ΠΟΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:06.13
6η θέση ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:08.97
7η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:09.01

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)

20η θέση ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 01:22.85

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)

6η θέση ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 01:02.01
10η θέση ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 01:05.11

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

4η θέση ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:05.98
5η θέση ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:06.36
13η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:10.04
14η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:10.34

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 02:23.05
2η θέση ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 02:29.78
3η θέση ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 02:31.21

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

1η θέση ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:35.96
4η θέση ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:41.37

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

4η θέση ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:16.17
6η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:20.05

200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

2η θέση ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 02:29.10
13η θέση ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 02:48.01

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:19.53 ΠΡ:ΠΚ-Β-
4η θέση ΚΟΦΦΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:37.09
7η θέση ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:43.66

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:10.52
2η θέση ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:11.12

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)

1η θέση ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:20.99
2η θέση ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:31.40

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

1η θέση ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:32.13
11η θέση ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:54.52

90 από 90