Πλήθος μεταλλίων για τη Νίκη Βόλου στους κολυμβητικούς αγώνες «ΑΚΡΙΣΙΑ 2019»

Με μετάλλια και καλές εμφανίσεις επέστρεψαν οι αθλητές κι αθλήτριες της Νίκης Βόλου, που συμμετείχαν στους κολυμβητικούς αγώνες “ΑΚΡΙΣΙΑ 2019” που διοργανώθηκαν το Σαββατοκύριακο 13 και 14 Απριλίου στη Λάρισα, για παιδιά ηλικίας από 9 έως 12 ετών.

Αναλυτικά οι θέσεις που κατέλαβαν οι αθλητές κι αθλήτριες της Νίκης Βόλου:
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:51.05
3η ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:51.26

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:50.29

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:45.43

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:45.73

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:35.30

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:45.82

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:45.16

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 00:41.46

200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:19.80

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:57.11
8η ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:21.80

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
12η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:37.32

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:47.72

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
10η ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 03:06.03

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 02:57.42

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:52.98

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 05:52.65

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:38.47
13η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:44.18
19η ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:45.88
26η ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:50.76
28η ΝΙΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:51.42

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΚΑΛΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:42.17

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:36.26

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:36.62

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:53.82
10η ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:59.75
12η ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 01:06.84

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
13η ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:57.84

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:47.74
16η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:56.12

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:44.37

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:17.52

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
10η ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:38.89

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 01:30.17

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:25.46
15η ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:48.78

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
10η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:36.21
11η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:36.67
15η ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:39.63

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
14η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:31.18
16η ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:37.02

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 05:08.81

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΚΑΛΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:46.29
5η ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:46.39
8η ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:48.71

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:47.42

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:44.06
12η ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:45.98
15η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:49.54

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:51.60
14η ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:59.53

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
13η ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:54.52
15η ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:57.91

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:41.31

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 01:38.24

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:21.49
6η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:22.31
15η ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:32.69
19η ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:43.97

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:22.46
12η ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:29.13
15η ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:33.32

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 01:38.56

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 01:27.98

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:27.57

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:28.45

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:55.19
5η ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 03:27.66

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 10:39.53

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:34.18
ΝΙΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:08.48
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΛΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:57.10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:31.83
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:16.22
ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ12

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:53.32
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΛΠΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:31.52
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:04.79
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:05.05
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ-ΑΡΓΥΡΩ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11