Μεγάλες επιτυχίες της Νίκης Βόλου στο 2ο κύπελλο ΝΟΒΑ

Μεγάλες επιτυχίες, κατέγραψε η Νίκη Βόλου στους κολυμβητικούς αγώνες 2ο κύπελλο ΝΟΒΑ που διοργανώθηκαν το τριήμερα 10 – 12 Μαΐου στο Βόλο.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΒΟΛΟΥ

Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής ομάδας

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 09:21.09
2η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 09:48.29

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 10:11.83
3η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 10:23.63

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 18:21.04

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 05:32.79

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)

2η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 05:54.20

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 05:09.59

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 04:59.97

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 05:15.30

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 00:32.96

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:30.25
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:32.85
6η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:33.39
7η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:34.25

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 00:26.89
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
15η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 00:36.79

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:29.59
3η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:30.73

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 00:35.60

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 01:13.68

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
3η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 01:15.64

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
6η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:37.50

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 01:26.51

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
8η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 01:38.60

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 01:56.23

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:07.57

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:13.98
4η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:15.61
7η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:21.87

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 02:13.82
2η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 02:14.76
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 02:19.62

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:09.08
5η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:23.59
6η ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:26.47
8η ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:50.16

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:26.66

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:11.70
3η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:19.51

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:31.70

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:35.18

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:47.58

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 01:07.55

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 01:11.00

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:09.49
6η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:19.09

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:09.53
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:09.54
5η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:14.08
9η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 01:16.80

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:17.51

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 09:49.60

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 09:37.23

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 19:51.66

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 04:40.48

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 04:59.62
4η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 05:04.27

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 04:47.30

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:32.31
5η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:45.57
6η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:46.78

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
3η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:34.38
4η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:35.24

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:40.82

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
6η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 00:44.88

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 00:34.13

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
3η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΕΦΗΒ 00:32.60

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:37.97
4η ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:44.96

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:42.40
4η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:45.93

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
3η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:26.18

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:24.28
3η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:32.95

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:32.07
6η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:43.63

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:02.85

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:07.67
6η ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:18.07

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:03.60

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:10.64

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 01:14.78

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
4η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 01:04.56

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:08.01
5η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:11.60

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:47.20

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:35.82

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:26.91

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 03:09.58

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
6η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 03:26.59

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 02:43.54

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 02:39.46

Τα αποτελέσματα της προαγωνιστικής

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 10:25.33

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:39.27
23η ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.94

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
22η ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:41.03
28η ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:44.17

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:37.20
24η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.29
25η ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.99
26η ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:44.24
32η ΝΙΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:48.14
36η ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:56.52

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:36.80
26η ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:42.93
32η ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:51.88

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:35.16

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:48.35
7η ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.25

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
23η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:56.26

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:16.15

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:25.61

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:36.39

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:35.74

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:54.47
4η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:56.57
14η ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:33.24

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
10η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 02:59.93
12η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:01.68
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:07.66

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:27.45
9η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:41.02

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 03:11.70

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
4 175687 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 02:48.07

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
17η ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 03:04.64

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:00.38
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.24
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.71
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:58.05
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:53.24
ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:39.27
23η ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.94

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
22η ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:41.03
28η ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:44.17

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:32.54

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:37.20
24η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.29
25η ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.99
26η ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:44.24
32η ΝΙΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:48.14
36η ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:56.52

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:36.80
26η ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:42.93
32η ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:51.88

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:35.16

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:48.35
7η ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.25

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
23η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:56.26

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:16.15

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:25.61

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:36.39

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:35.74

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:54.47
4η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:56.57
14η ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:33.24

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
10η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 02:59.93
12η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:01.68
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:07.66

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:27.45
9η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:41.02

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 03:11.70

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 02:48.07

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
17η ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 03:04.64

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:00.38
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.24
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.71
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:58.05
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:53.24
ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:16.88
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:59.91
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:57.92
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11