Ξεκινάνε οι εγγραφές στο τμήμα στίβου της Νίκης Βόλου

Από την Δευτέρα 24 Αυγούστου, ξεκινάνε οι εγγραφές για τη νέα αγωνιστική χρονιά για το τμήμα στίβου του Γ.Σ.Β. «Η ΝΙΚΗ».

Οι εγγραφές θα πραγματοποιούνται καθημερινά στα γραφεία του στίβου στο Πανθεσσαλικό στάδιο και ώρες 6.00μ.μ. – 8.30μ.μ. (τηλ. 24210-91560) και οι προπονήσεις όλων των ακαδημιών και της προαγωνιστικής ομάδας, θα ξεκινήσουν την Τρίτη 1/9/2020.

Οι εσωτερικοί χώροι εκγύμνασης και τα γραφεία του τμήματος, έχουν απολυμανθεί από συνεργείο καθαρισμού και τηρούνται όλα τα προβλεπόμενα μέτρα προστασίας.

Κάντε τις εγγραφές σας έγκαιρα, γιατί τα τμήματα θα είναι ολιγομελή και οι προπονήσεις θα γίνονται τηρώντας όλα τα μέτρα.

Οι προπονήσεις των περισσοτέρων τμημάτων θα γίνονται κυρίως στον εξωτερικό χώρο γι’ αυτό και το πρόγραμμα έχει προσαρμοστεί ανάλογα.

Η επιλογή των τμημάτων θα είναι μία και δεν θα υπάρχει η δυνατότητα μετακίνησης του αθλητή/τριας σε άλλο τμήμα λόγω του περιορισμού των ατόμων σε κάθε τμήμα.

Να σημειωθεί ότι, όσοι δεν είναι εφικτό να κάνουν την εγγραφή τους με φυσική παρουσία από το Πανθεσσαλικό στάδιο, μπορούν να κάνουν την κράτηση της θέσης στο τμήμα τηλεφωνικά με την προϋπόθεση να ξεκινήσουν μέσα στον μήνα Σεπτέμβριο. Η θέση δεν μπορεί να κρατηθεί για πολύ, λόγω του περιορισμένου αριθμού των ατόμων ανά τμήμα.

Έλα κι εσύ στην οικογένεια στίβου της Νίκης Βόλου…
Εμπιστεύσου τους καλύτερους…

Πρόγραμμα στίβου ακαδημιών και προαγωνιστικής ομάδας για τη νέα χρονιά 2020-2021

Υπεύθυνη προπονήτρια: Ηλιάνα Σταυρουλάκη
ΠΡΟΝΗΠΙΑ – ΝΗΠΙΑ
ΤΡΙΤΗ 18.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.00

Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΤΡΙΤΗ 19.00 ΠΕΜΠΤΗ 19.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.00

Υπεύθυνη προπονήτρια: Ελένη Σκουργιά
Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ – Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (αρχάριοι)
Α΄ Τμήμα
ΔΕΥΤΕΡΑ 17.00 ΤΡΙΤΗ 15.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.00
Β΄ Τμήμα
ΔΕΥΤΕΡΑ 18.00 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.00

Υπεύθυνη προπονήτρια: Δήμητρα Αηδονίδου
Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (προχωρημένοι) – Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Α΄ Τμήμα
ΔΕΥΤΕΡΑ 15.00 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.00 ΠΕΜΠΤΗ 17.00
Β΄ Τμήμα
ΔΕΥΤΕΡΑ 16.00 ΤΡΙΤΗ 16.00 ΠΕΜΠΤΗ 18.00
Γ΄ Τμήμα
ΤΡΙΤΗ 17.00 ΠΕΜΠΤΗ 16.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.00

Υπεύθυνη προπονήτρια: Βάσω Κολλυμένου
Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Α΄ Τμήμα
ΔΕΥΤΕΡΑ 18.00 ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 ΠΕΜΠΤΗ 17.00
Β΄ Τμήμα
ΤΡΙΤΗ 17.00 ΠΕΜΠΤΗ 18.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.00

ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (Προαγωνιστική)
Α΄ Τμήμα
ΔΕΥΤΕΡΑ 16.00 ΤΡΙΤΗ 16.00 ΠΕΜΠΤΗ 15.00
Β΄ Τμήμα
ΔΕΥΤΕΡΑ 17.00 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15.00

Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Προαγωνιστική)
Α΄ Τμήμα
ΔΕΥΤΕΡΑ 15.00 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΠΕΜΠΤΗ 16.00
Β΄ Τμήμα
ΤΡΙΤΗ 15.00 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.00